komfort pracy

Co wyróżnia nasz hotel?

Przede wszystkim idealne położenie, służące zarówno wypoczynkowi, jak i efektywnym podróżom służbowym. Usytuowanie w pobliżu zabytkowego rynku Nowego Sącza oraz nieopodal urokliwej rzeki Dunajec z pięknymi widokami czyni nasz hotel atrakcyjnym miejscem nie tylko dla zabieganych klientów biznesowych. Również rodziny z dziećmi, ceniące komfort położenia hotelu w centrum ważnych i ciekawych miejsc często do nas powracają.

Ponadto atrakcyjne ceny jak na położenie i standard hotelu sprawiają, ze warto być naszym stałym klientem. Polecamy przygotowywane przez nas kompleksowe pakiety pobytowe w promocyjnych cenach, weekendy rabatowe oraz programy lojalnościowe. Warto również zostać naszym partnerem biznesowym i cieszyć się zniżkami na szkolenia i pobyty służbowe.

Naszą nadrzędną dewizą jest najwyższa jakość obsługi na każdym etapie współpracy z klientem. Personel recepcyjny służy Państwu pomocą i poradą o każdej porze. Chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi, aby podnieść jakość naszych usług i sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Przekaż dalej:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter